KVF500L105M32NHT00
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
KVF500L105M32NHT00
Hersteller:
Chemi-Con
Beschreibung:
CAP CER 1UF 50V X8L 1210
Auf Lager : 380
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X8L
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series KVF
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.102" (2.60mm)
Mfr Chemi-Con
Capacitance 1 µF