KX15-80KLNL-C60
JAE Electronics
Produkt-Nr.:
KX15-80KLNL-C60
Beschreibung:
CONN PLUG 80POS 0.8MM R/A SMD AU
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 80
Contact Finish Thickness -
Contact Finish -
Height Above Board -
Mounting Type -
Product Status Active
Series KX15
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.031" (0.80mm)