L101S473LF
TT Electronics/IRC
Produkt-Nr.:
L101S473LF
Hersteller:
TT Electronics/IRC
Paket:
10-SIP
Beschreibung:
RES ARRAY 9 RES 47K OHM 10SIP
Auf Lager : 16
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 9
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 10-SIP
Series L, BI
Power Per Element 125mW
Package / Case 10-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr TT Electronics/IRC
Number of Pins 10
Resistance (Ohms) 47k
Circuit Type Bussed
Package Bulk
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C