Telit Cinterion
Produkt-Nr.:
L30960-N1815-A100
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
RF TXRX MODULE CELLULAR DIN RAIL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Current - Transmitting | 30mA ~ 215mA |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Serial Interfaces | - |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Power - Output | 33dBm |
| Antenna Type | Antenna Not Included |
| Series | - |
| Sensitivity | -107dBm |
| Memory Size | - |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | 230.4kbps |
| Current - Receiving | 30mA ~ 215mA |
| Voltage - Supply | 8V ~ 30V |
| Modulation | GMSK |
| Mfr | Telit Cinterion |
| Frequency | 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz |
| Utilized IC / Part | - |
| Package | Tray |
| Protocol | GSM, GPRS |