L45RN-G12-2112
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
L45RN-G12-2112
Beschreibung:
LED IND GREEN 12V
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style -
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating -
Product Status Not For New Designs
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series L45
Type LED
Voltage 12V