L45RN-G24-2112
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
L45RN-G24-2112
Beschreibung:
LED PANEL INDICATOR GRN 24V
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating -
Product Status Not For New Designs
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series L45
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current -
Lens Size 7.54mm Dia