L6R24-300
Tri-Mag, LLC
Produkt-Nr.:
L6R24-300
Hersteller:
Tri-Mag, LLC
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 30V 24W
Auf Lager : 496
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency cUL, FCC, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.80" L x 1.70" W x 1.30" H (71.1mm x 43.2mm x 33.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 800mA
Series Tri-Mag®, L6R24 (24W)
Power (Watts) 24 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 30V
Standard Number 62368-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC