L6R300D-240
Tri-Mag, LLC
Produkt-Nr.:
L6R300D-240
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 300W
Auf Lager : 78
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Rectangular, 6 Position
Approval Agency CE, cULus, EN, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 10.00" L x 4.57" W x 1.85" H (254.0mm x 116.0mm x 47.0mm)
Product Status Active
Weight 3.5 lbs (1.6 kg)
Current - Output (Max) 12.5A
Series Tri-Mag®, L6R300D (300W)
Power (Watts) 300 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 24V
Standard Number 62368-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC