L6R30D-300-C8
Tri-Mag, LLC
Produkt-Nr.:
L6R30D-300-C8
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 30W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency cUL, FCC, UL
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 3.62" L x 1.79" W x 1.08" H (91.9mm x 45.4mm x 27.5mm)
Product Status Active
Weight 0.309 lb (140.0 g)
Current - Output (Max) 1A
Series Tri-Mag®, L6R30D (30W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 30V
Standard Number 62368-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC