L6R36-240
Tri-Mag, LLC
Produkt-Nr.:
L6R36-240
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Auf Lager : 1680
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency cUL, FCC, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.82" L x 1.77" W x 1.52" H (97.0mm x 45.0mm x 38.6mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.5A
Series Tri-Mag®, L6R36 (36W)
Power (Watts) 36 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Standard Number 60950-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC