LCR1206-R033FT
Venkel
Produkt-Nr.:
LCR1206-R033FT
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 33M OHM 1% 1/2W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.028" (0.71mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 33 mOhms
Series LCR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W