Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
LCXND5050MKT100MMG
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 850MA 504MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.475
$0.475
10
$0.41895
$4.1895
25
$0.38874
$9.7185
50
$0.32908
$16.454
100
$0.299155
$29.9155
250
$0.281162
$70.2905
500
$0.251256
$125.628
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.4A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 850 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 420mOhm |
| Inductance | 10 µH |
| Series | LCXN |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 26MHz |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |