Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
LCXNE3030KKT1R5NN
Hersteller:
Paket:
1212
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 1.37A 90MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.29545
$2.9545
25
$0.2584
$6.46
50
$0.22173
$11.0865
100
$0.203205
$20.3205
250
$0.184718
$46.1795
500
$0.173622
$86.811
1000
$0.13299
$132.99
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.44A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±30% |
| Current Rating (Amps) | 1.37 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1212 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 75mOhm |
| Inductance | 1.5 µH |
| Series | LCXN |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | 1212 (3030 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 99MHz |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |