STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
LDK220U33R
Hersteller:
Paket:
SOT-89
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.95
$0.95
10
$0.8493
$8.493
25
$0.80636
$20.159
100
$0.662435
$66.2435
250
$0.61921
$154.8025
500
$0.5472
$273.6
1000
$0.432003
$432.003
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Quiescent (Iq) | 90 µA |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| PSRR | 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz) |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | 200mA |
| Output Configuration | Positive |
| Current - Supply (Max) | 100 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-89 |
| Control Features | Enable |
| Series | - |
| Package / Case | TO-243AA |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.35V @ 200mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LDK220 |