STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
LED2001PUR
Hersteller:
Paket:
8-VFQFPN (4x4)
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRVR RGLTR PWM 4A 8VFQFPN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.8025
$2.8025
10
$2.5213
$25.213
25
$2.38336
$59.584
100
$2.065585
$206.5585
250
$1.959622
$489.9055
500
$1.758374
$879.187
1000
$1.498958
$1498.958
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | Lighting, Signage |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VFQFPN (4x4) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 8-VQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 18V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 850kHz |
| Dimming | PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 4A |
| Base Product Number | LED2001 |