TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
LEV200ALANA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
LEV200ALANA= RELAY 110VDC SPST-N
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$147.7535
$147.7535
10
$139.05815
$1390.5815
25
$130.36736
$3259.184
50
$121.67619
$6083.8095
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 12W |
| Switching Voltage | 900VDC - Max |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Contact Rating (Current) | 500 A |
| Coil Current | 109.1 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 1kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | LEV200, KILOVAC |
| Operate Time | 25 ms |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Coil Voltage | 110VDC |
| Release Time | 12 ms |
| Must Operate Voltage | - |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LEV200 |