TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
LEV200H5ANA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY CONTACTOR SPST 500A 24V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$190.931
$190.931
10
$178.99615
$1789.9615
25
$167.06282
$4176.5705
50
$161.09644
$8054.822
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | - |
| Switching Voltage | 900VDC - Max |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Contact Rating (Current) | 500 A |
| Coil Current | 600 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 40Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 5 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (DM) (1 Form X) |
| Series | LEV200, KILOVAC |
| Operate Time | 25 ms |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Release Time | 12 ms |
| Must Operate Voltage | 19 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LEV200 |