TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
LEV200H6ANA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
LEV200H6ANA=RELAY,SPST-NO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 15.9W |
| Switching Voltage | 900VDC - Max |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Contact Rating (Current) | 500 A |
| Coil Current | 331 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 145Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (DM) (1 Form X) |
| Series | LEV200, KILOVAC |
| Operate Time | 25 ms |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Coil Voltage | 48VDC |
| Release Time | 12 ms |
| Must Operate Voltage | 38 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LEV200 |