Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
LF2420NP-252
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CMC 2.5MH 2A 2LN TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 130mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.953" L x 0.953" W (24.20mm x 24.20mm) |
| Height (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | LF |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 2A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Sumida America Components Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Bulk |
| Inductance @ Frequency | 2.5 mH @ 1 kHz |