LIM51T250N/J
TPC Wire & Cable
Produkt-Nr.:
LIM51T250N/J
Hersteller:
TPC Wire & Cable
Beschreibung:
CONN QC RCPT 20-14 AWG M .250
Auf Lager : 60000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Insulation Non-Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color -
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Male
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 14-20 AWG
Series -
Length - Overall 0.965" (24.51mm)