Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LM25101ASD-1/NOPB
Hersteller:
Paket:
8-WSON (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8WSON
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.1515
$4.1515
10
$3.72495
$37.2495
25
$3.52108
$88.027
100
$3.05178
$305.178
250
$2.89522
$723.805
500
$2.597889
$1298.9445
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ) | 430ns, 260ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (4x4) |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 3A, 3A |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 9V ~ 14V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Channel Type | Independent |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 100 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 2.3V, - |
| Base Product Number | LM25101 |