Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LM34922MY/NOPB
Hersteller:
Paket:
10-HVSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 10MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.888
$2.888
10
$2.59635
$25.9635
25
$2.45404
$61.351
100
$2.126955
$212.6955
250
$2.017876
$504.469
500
$1.810643
$905.3215
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 2A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 28V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-HVSSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 6V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 10-PowerTFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Frequency - Switching | Adj to 1MHz |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.51V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LM34922 |