Zuhause / Supervisors / LM3704XBMMX-463
minImg
LM3704XBMMX-463
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LM3704XBMMX-463
Hersteller:
Texas Instruments
Paket:
10-VSSOP
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 10VSSOP
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TJ)
Reset Timeout 20ms Minimum
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Voltage - Threshold 4.63V
Supplier Device Package 10-VSSOP
Number of Voltages Monitored 1
Series -
Type Simple Reset/Power-On Reset
Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)