Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LM4121IM5-ADJ/NOPB
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC VREF SERIES ADJ 0.5% SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.2135
$2.2135
10
$1.99215
$19.9215
25
$1.8791
$46.9775
100
$1.601035
$160.1035
250
$1.503356
$375.839
500
$1.315446
$657.723
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 20µVp-p |
| Output Type | Adjustable |
| Tolerance | ±0.5% |
| Current - Output | 5 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 12 V |
| Current - Supply | 275µA |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 30µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.216V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.5V ~ 12V |
| Base Product Number | LM4121 |