LMCI0201-22NKT
Venkel
Produkt-Nr.:
LMCI0201-22NKT
Beschreibung:
FIXED IND 22NH 130MA 1.2 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 13 @ 500MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.2Ohm
Inductance 22 nH
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.9GHz