LMCI0201-3N2ST
Venkel
Produkt-Nr.:
LMCI0201-3N2ST
Beschreibung:
FIXED IND 3.2NH 270MA 280MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 13 @ 500MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 270 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 280mOhm
Inductance 3.2 nH
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 8.2GHz