LMCI0201-8N2JT
Venkel
Produkt-Nr.:
LMCI0201-8N2JT
Beschreibung:
FIXED IND 8.2NH 190MA 560MOHM SM
Auf Lager : 45000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 13 @ 500MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 190 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 560mOhm
Inductance 8.2 nH
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 4.3GHz