LMCI1005-10NJT
Venkel
Produkt-Nr.:
LMCI1005-10NJT
Hersteller:
Venkel
Paket:
0402
Beschreibung:
FIXED IND 10NH 300MA 400MOHM SMD
Auf Lager : 90000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm
Inductance 10 nH
Series LMCI
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.2GHz