LMCI1005-33NJT
Venkel
Produkt-Nr.:
LMCI1005-33NJT
Beschreibung:
FIXED IND 33NH 200MA 800MOHM SMD
Auf Lager : 20000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 800mOhm
Inductance 33 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.3GHz