LMCI1005-4N3ST
Venkel
Produkt-Nr.:
LMCI1005-4N3ST
Beschreibung:
FIXED IND 4.3NH 300MA 200MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm
Inductance 4.3 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 4GHz