LMCI1005-6N8KT
Venkel
Produkt-Nr.:
LMCI1005-6N8KT
Beschreibung:
FIXED IND 6.8NH 300MA 300MOHM SM
Auf Lager : 60000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300mOhm
Inductance 6.8 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.9GHz