LMCI1608-82NJT
Venkel
Produkt-Nr.:
LMCI1608-82NJT
Beschreibung:
FIXED IND 82NH 300MA 1 OHM SMD
Auf Lager : 60000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1Ohm
Inductance 82 nH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 800MHz