LMK60A0-148M50SIAT
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LMK60A0-148M50SIAT
Hersteller:
Texas Instruments
Paket:
6-QFM (7x5)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
IC OSC CLOCK 148.5MHZ 6QFM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 152 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-QFM (7x5)
Series -
Type Clock Oscillator
Package / Case 6-SMD Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Texas Instruments
Frequency 148.5MHz