LMK60E0-156M25SIAR
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LMK60E0-156M25SIAR
Paket:
6-QFM (7x5)
Beschreibung:
IC OSC CLOCK 156.25MHZ 6QFM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 95 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-QFM (7x5)
Package / Case 6-SMD Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Texas Instruments
Frequency 156.25MHz