LMK61I2-100M00SIAT
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LMK61I2-100M00SIAT
Paket:
6-QFM (7x5)
Beschreibung:
IC OSC CLK 100MHZ 6QFM
Auf Lager : 432
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 155 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-QFM (7x5)
Package / Case 6-SMD Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Texas Instruments
Frequency 100MHz