LMK62E2-156M25SIAT
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LMK62E2-156M25SIAT
Paket:
6-QFM (5x3.2)
Beschreibung:
IC OSC CLOCK 156.25MHZ 6QFM
Auf Lager : 210
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 95 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-QFM (5x3.2)
Package / Case 6-SMD Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Texas Instruments
Frequency 156.25MHz