STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
LMV822IQ2T
Hersteller:
Paket:
8-DFN (2x2)
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5865
$1.5865
10
$1.4212
$14.212
25
$1.349
$33.725
100
$1.107985
$110.7985
250
$1.03569
$258.9225
500
$0.915268
$457.634
1000
$0.72258
$722.58
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.9V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 5.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 300µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 60 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset | 3.5 mV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | LMV822 |