Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LMZ22003TZ/NOPB
Hersteller:
Paket:
TO-PMOD-7
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 0.8-6V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.6995
$9.6995
5
$9.6235
$48.1175
10
$9.55035
$95.5035
25
$9.4031
$235.0775
50
$9.10917
$455.4585
100
$8.22776
$822.776
250
$8.080776
$2020.194
500
$7.933868
$3966.934
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Voltage - Output 1 | 0.8 ~ 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-PMOD-7 |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 6V |
| Series | SIMPLE SWITCHER® |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | TO-PMOD-7, Power Module |
| Efficiency | 92% |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | UVLO |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LMZ22003 |