LMZ34002RKGT
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LMZ34002RKGT
Hersteller:
Texas Instruments
Paket:
41-B1QFN (11x9)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 40V
Voltage - Output 1 -3 ~ -17V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 41-B1QFN (11x9)
Current - Output (Max) 2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4.5V
Control Features Enable, Active High
Series SIMPLE SWITCHER®
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 41-BQFN Module
Efficiency 86%