STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
LNBH23QTR
Hersteller:
Paket:
32-QFN (5x5)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC REG CONV SAT TV 1OUT 32QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.42
$3.42
10
$3.0685
$30.685
25
$2.90054
$72.5135
100
$2.51389
$251.389
250
$2.384918
$596.2295
500
$2.139989
$1069.9945
1000
$1.80481
$1804.81
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 13.4V, 18.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 8V ~ 15V |
| Base Product Number | LNBH23 |