STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
LNBH24PPR
Hersteller:
Paket:
PowerSO-36
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CONV SAT 2OUT POWERSO-36
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4605
$2.4605
10
$2.21255
$22.1255
25
$2.1356
$53.39
100
$2.073755
$207.3755
250
$2.0273
$506.825
500
$2.011815
$1005.9075
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | PowerSO-36 |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | PowerSO-36 Exposed Bottom Pad |
| Voltage - Output | 13.4V, 18.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 8V ~ 15V |
| Base Product Number | LNBH24 |