STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
LNBH25LSPQR
Hersteller:
Paket:
24-QFN (4x4)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CONV SAT TV 1OUT 24QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4795
$2.4795
10
$2.22395
$22.2395
25
$2.09836
$52.459
100
$1.787805
$178.7805
250
$1.678688
$419.672
500
$1.468833
$734.4165
1000
$1.217036
$1217.036
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 13V, 18V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 8V ~ 16V |
| Base Product Number | LNBH25 |