STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
LNBP16SP-TR
Hersteller:
Paket:
10-PowerSO
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CONV RECVRS 1OUT 10PWRSO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.8595
$2.8595
10
$2.56405
$25.6405
25
$2.42402
$60.6005
100
$2.100735
$210.0735
250
$1.993024
$498.256
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite Receivers |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 10-PowerSO |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Voltage - Output | 13V, 18V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 15V ~ 25V |
| Base Product Number | LNBP16 |