STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
LNBP21D2-TR
Hersteller:
Paket:
20-SO
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CONV SAT TV 1OUT 20SO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-SO |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Output | 13V, 18V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 8V ~ 15V |
| Base Product Number | LNBP21 |