LP5907UV-2.8EVM/NOPB
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LP5907UV-2.8EVM/NOPB
Beschreibung:
BOARD EVAL FOR LP5907UV-2.8
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Channels per IC 1 - Single
Current - Output 250mA
Product Status Active
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 2.8V
Package Box
Voltage - Input 2.2V ~ 5.5V