LP5907UV-3.3EVM/NOPB
Texas Instruments
Produkt-Nr.:
LP5907UV-3.3EVM/NOPB
Beschreibung:
BOARD EVAL FOR LP5907UV-3.3
Benutzer handbuch
Channels per IC 1 - Single
Current - Output 250mA
Product Status Obsolete
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 3.3V
Package Box
Voltage - Input 2.2V ~ 5.5V