TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
LR1F20K
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 20K OHM 1% 0.6W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.1425
$0.1425
10
$0.1178
$1.178
50
$0.06213
$3.1065
100
$0.046075
$4.6075
500
$0.027892
$13.946
1000
$0.019304
$19.304
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 20 kOhms |
| Series | LR, Neohm |
| Power (Watts) | 0.6W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | LR1F |