TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
LR1F249R
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 249 OHM 1% 0.6W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.133
$0.133
10
$0.1102
$1.102
25
$0.08018
$2.0045
50
$0.05795
$2.8975
100
$0.043035
$4.3035
250
$0.033022
$8.2555
500
$0.026011
$13.0055
1000
$0.018012
$18.012
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 249 Ohms |
| Series | LR, Neohm |
| Power (Watts) | 0.6W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |