TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
LR1LJR10
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
RES 0.1 OHM 5% 1/2W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.418
$0.418
10
$0.31825
$3.1825
25
$0.24244
$6.061
50
$0.18012
$9.006
100
$0.13395
$13.395
250
$0.113164
$28.291
500
$0.096995
$48.4975
1000
$0.0739
$73.9
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 mOhms |
| Series | LR, Neohm |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |