TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
LR2F100K
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 100K OHM 1% 3/4W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.38
$0.38
10
$0.3192
$3.192
50
$0.16815
$8.4075
100
$0.124735
$12.4735
500
$0.075411
$37.7055
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm) |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 kOhms |
| Series | LR, Neohm |
| Power (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |